Ostatnie fotografie

Imieniny

Dzisiaj jest
czwartek 30 Maja 2024.

Imieniny obchodzą:
Ferdynand, Karol, Feliks, Jan, Gryzelda

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 6

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 185
-> :

Sezon klubowy 2008

Sezon rowerowy 2008 r. okazał się rekordowym na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Zaczął się wycieczką Zoji Krzyżanowskiej 9 marca do Zalesia, a zakończył się wycieczką Mirka Zalewskiego do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego 28 grudnia. Trwal wiec 10 miesiecy (jak widać, globalne ocieplenie sprzyja turystyce rowerowej).

W sumie odbylo sie 35 wycieczek jednodniowych po bliższych i dalszych okolicach Warszawy, 3 wycieczki dwudniowe (Góry Świetokrzyskie w maju, Wielkopolska we wrześniu i okolice Kazimierza w październiku), 1 wycieczka trzydniowa (Kaszuby w lipcu), 2 wycieczki czterodniowe (Jura Krakowsko-Częstochowska w maju i Suwalszczyzna w listopadzie) oraz 4 imprezy wielodniowe, w tym tradycyjna wyprawa na przelomie kwietnia i maja (Karpaty Wschodnie) oraz sierpniowy obóz rowerowy po Turcji. W dziale "Galeria" można obejrzeć zdjęcia z większości tych imprez.

Frekwencja pobiła wszelkie rekordy: w wielu wycieczkach jednodniowych uczestniczyło powyżej 20 osób, a w imprezie "Pieczenie Ziemniaka" w Żabieńcu w dniu 26 października - 50 osob. Chętnych nie brakowalo i na wycieczkach dwu- i wielodniowych: uczestniczyło w nich na ogół po kilkanaście osób.

Zarzad UKTR "Vagabundus"
Wygenerowano w sekund: 0.01
10,571,453 unikalne wizyty