Ostatnie fotografie





















Imieniny

Dzisiaj jest
wtorek 25 Września 2018.

Imieniny obchodzą:
Aurelia, Władysław, Kleofas, Kamila

Flash Zegar

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 146
-> Najnowszy użytkownik: Pawel_W

Władze UKTR PTTK "Vagabundus"


AKTUALNE WŁADZE UKTR PTTK "VAGABUNDUS"
IX Kadencja 19.12.2016 - 2020 r.

Zarząd:

Andrzej Roman - prezes
Stanisław Nowosielski - v-prezes
Roman Bittner - sekretarz
Wanda Myśliwiec - skarbnik
Marek Dąbrowski - członek
Paweł Rozwadowski - członek

Korespondencja: vagabundus@vagabundus.na7.pl

Komisja Rewizyjna:

Maria Loth-Jaranowska - przewodniczący
Zofia Krzyżanowska - członek
Anna Owczarczyk -członek

Korespondencja: komisjarewizyjna@vagabundus.na7.pl


WŁADZE UKTR PTTK I UKTR PTTK "VAGABUNDUS" POPRZEDNICH KADENCJI (OD 1986 r.)


Tymczasowy Zarząd 17.01.1986 - 12.01.1987

Zarząd:
Marek Dąbrowski - prezes
Ewa Pliszka - v-prezes
Wiesław Wiśniewski - sekretarz i skarbnik
Andrzej Zaremba - członek ds. propagandy
Piotr Strutyński - członek ds. imprez

I Kadencja 12.01.1987-12.12.1988

Zarząd:
Marek Dąbrowski - prezes
Andrzej Zaremba - v-prezes
Grażyna Karpińska - sekretarz
Wiesław Wiśniewski - skarbnik
Ewa Pliszka - członek
Bogusław Rutkowski - członek
Krzysztof Cichowski - członek

Komisja Rewizyjna:
Zdzisław Wiśniewski-przewodniczący
Maria Tymieniecka
Nikodem Błażewski
Tadeusz Stachowiak

II Kadencja 12.12.1988 - 27.05.1992

Zarząd:
Marek Dąbrowski - prezes
Nikodem Błażewski - v-prezes
Grażyna Karpińska - sekretarz
Andrzej Kozakowski - skarbnik
Ewa Pliszka - członek
Wojciech Kwaśniewski - członek
Tadeusz Stachowiak - członek
Andrzej Zaremba - członek

Komisja Rewizyjna:
Wiesław Wiśniewski - przewodniczący
Paweł Orłowski
Maria Tymieniecka

Referat weryfikacyjny KOT : Tadeusz Stachowiak

III i IV Kadencja 27.05.1992 - 27.10.2001

Zarząd :
Tadeusz Stachowiak - prezes
Piotr Gorzelak - v-prezes
Grażyna Karpińska - skarbnik
Alicja Mierlut - sekretarz

V i VI Kadencja 27.10.2001 - 21.02.2009

Zarząd:
Adam Wiśniewski - prezes
Piotr Gorzelak - v-prezes
Wanda Myśliwiec - sekretarz
Marek Dąbrowski - członek

Komisja Rewizyjna:
Wiesław Wiśniewski - przewodniczący
Grzegorz Dębowski
Marek Pikiel

VII Kadencja 21.02.2009 - 29.10.2012 r.

Zarząd:
Maria Loth - prezes
Mirosław Jaranowski - v-prezes
Wanda Myśliwiec - sekretarz i skarbnik
Marek Dąbrowski - członek
Zofia Krzyżanowska - członek

Komisja Rewizyjna:
Wiesław Wiśniewski - przewodniczący
Janusz Manikowski
Marek Pikiel

VIII Kadencja 29.10.2012 - 19.12.2016 r.

Zarząd:
Maria Loth - prezes
Mirosław Jaranowski - v-prezes
Wanda Myśliwiec - skarbnik
Andrzej Roman - sekretarz
Marek Dąbrowski - członek
Zofia Krzyżanowska - członek

Komisja Rewizyjna:
Wiesław Całka - przewodniczący
Roman Łempicki
Janusz Manikowski


Wygenerowano w sekund: 0.02
3,603,234 unikalne wizyty