Ostatnie fotografie





















Imieniny

Dzisiaj jest
sobota 23 Czerwca 2018.

Imieniny obchodzą:
Wanda, Zenon, Albina

Flash Zegar

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 143
-> Najnowszy użytkownik: Ola

Władze AKTKol PTTK "Vagabundus"



WŁADZE AKTKol PTTK "VAGABUNDUS" (OD 1969 r.)




I Kadencja (22.10.1969 - 20.10.1970)

Zarząd
Marek Dąbrowski - prezes
Jerzy Owdziej - v-prezes
Krystyna Magnowska - sekretarz
Janusz Krynicki - członek

W trakcie kadencji Krystynę Magnowską zastąpił Jerzy Wierzbiński

Komisja Rewizyjna nie została powołana
Referat Weryfikacyjny KOT jeszcze nie działał



II Kadencja (20.10.1970 - 14.12.1971)

Zarząd
Andrzej Rozmarynowski - prezes
Andrzej Pomiankowski - v-prezes
Mariusz Wójcik - v-prezes
Wiesław Szczepanek - sekretarz
Janusz Gromko - skarbnik

Zmiany w trakcie kadencji:
- Wiesława Szczepanka zastąpiła Alicja Burgielska
- Janusza Gromko zastąpiła Krystyna Magnowska
- Waldemar Borkowski został dokooptowany do Zarządu jako członek

Komisja Rewizyjna
Jerzy Owdziej - przewodniczący
Marek Dąbrowski - członek
Waldemar Borkowski - członek

W trakcie kadencji Waldemara Borkowskiego zastąpił Wiesław Szczepanek

Referat weryfikacyjny KOT: Tomasz Barczyk



III Kadencja (14.12.1971 - 10.10.1972)

Zarząd
Andrzej Rozmarynowski - prezes
Alicja Burgielska - v-prezes
Danuta Jędraszko - sekretarz
Ewa Pliszka - pełnomocnik akcji letniej
Krzysztof Ulanicki - członek ds. propagandy
Anna Rozdział - skarbnik
Paweł Orłowski - członek ds. propagandy
Roman Weinfeld - członek

W trakcie kadencji w skład Zarządu został dokooptowany Tomasz Barczyk, który faktycznie pełnił rolę pełnomocnika ds. akcji letniej

Komisja Rewizyjna
Wiesław Szczepanek - przewodniczący
Bogdan Mościcki - członek
Andrzej Pomiankowski - członek

Referat weryfikacyjny KOT: Krystyna Magnowska



IV KADENCJA (10.10.1972 - 26.11.1973)

Zarząd
Alicja Burgielska-Zobel - prezes
Tomasz Barczyk - v-prezes
Paweł Orłowski - v-prezes
Henryk Zobel - sekretarz
Danuta Jędraszko - członek ds. szkolenia
Anna Rozdział - skarbnik
Ahmed el-Buheisi - członek
Andrzej Rozmarynowski - członek (zrezygnował w trakcie kadencji)

Komisja Rewizyjna
Wiesław Szczepanek - przewodniczący
Ewa Pliszka - członek
Waldemar Borkowski - członek

Referat weryfikacyjny KOT: Krystyna Magnowska i Anna Rozdział



V KADENCJA (26.11.1973 - 05.11.1974)
Zarząd
Alicja Burgielska-Zobel - prezes
Paweł Orłowski - sekretarz
Anna Rozdział - skarbnik
Bogna Lubańska - pełnomocnik ds. akcji letniej (obozy krajowe i do krajów demokracji ludowej)
Henryk Zobel - pełnomocnik ds. akcji letniej (kraje kapitalistyczne)
Tadeusz Stachowiak - członek ds. sprzętu
Piotr Mądrach - członek ds. propagandy
Halina Wojciechowska - członek ds. szkolenia

Komisja Rewizyjna
Henryk Zobel - przewodniczący
Ewa Pliszka - członek
Jacek Wojciechowski - członek

Referat weryfikacyjna KOT: Alina Olszewska (Orłowska)



VI KADENCJA (05.11.1974 - 04.11.1975)

Zarząd
Paweł Orłowski - prezes
Tomasz Barczyk - v-prezes
Andrzej Obalski - sekretarz
Małgorzata Jankowska - skarbnik
Krzysztof Migas - członek ds. sprzętu
Piotr Mądrach - członek ds. propagandy
Krzysztof Królik - pełnomocnik ds. akcji letniej

Komisja rewizyjna
Alicja Burgielska-Zobel - przewodnicząca
Alina Dobrowolska - członek
Waldemar Borkowski - członek

Referat weryfikacyjny KOT: Alina Olszewska (Orłowska)



VII KADENCJA (04.11.1975 - 30.12.1975)

Zarząd

Andrzej Obalski - prezes
Tomasz Barczyk - v-prezes
Maria Sokołowska (Barczyk) - sekretarz
Paweł Sokołowski - pełnomocnik ds. akcji letniej (obozy krajowej i do KDL)
Karol Kondrat - członek ds. sprzętu
Piotr Mądrach - członek ds. propagandy
Anna Rozdział - pełnomocnik ds. akcji letniej (obozy do KK)

Komisja Rewizyjna
Alina Olszewska (Orłowska) - przewodnicząca
Henryk Zobel - członek
Krzysztof Migas - członek

Referat weryfikacyjny KOT: Alina Olszewska (Orłowska)

W dniu 30.12.1975 Zarząd podjął decyzję o samorozwiązaniu się w rezultacie wewnętrznych rozbieżności poglądów. W okresie do Nadzwyczajnego Walnego Zebrania (20.01.1976) obowiązki Zarządu wypełniała Komisja Rewizyjna.



VIII KADENCJA (20.01.1976 - 14.12.1976)

Zarząd
Andrzej Obalski - prezes
Krzysztof Łazarczyk - v-prezes
Grzegorz Dębowski - sekretarz
Alina Dobrowolska - pełnomocnik ds. akcji letniej
Helena Cukrowska - członek ds. propagandy
Karol Kondrat - członek ds. sprzętu

W trakcie kadencji Helenę Cukrowską zastąpił Ryszard Małowiecki

Komisja Rewizyjna:
Alina Olszewska (Orłowska) - przewodnicząca Henryk Zobel - członek
Krzysztof Migas - członek

Referat weryfikacyjny KOT: Andrzej Obalski



IX KADENCJA (14.12.1976 - 29.11.1977)

Zarząd
Andrzej Król - prezes
Anna Patrzykont - sekretarz
Ewa Luta - skarbnik
Alina Dobrowolska - pełnomocnik ds. akcji letniej
Krzysztof Migas - członek ds. szkolenia
Karol Kondrat - członek ds. sprzętu
Barbara Wojtatowicz (Zaremba) - członek ds. propagandy
Andrzej Obalski - członek

Komisja Rewizyjna
Alina Orłowska - przewodnicząca
Wiesław Szczepanek - członek
Paweł Orłowski - członek

Referat weryfikacyjny KOT: Andrzej Obalski



X KADENCJA (29.11.1977 - 28.11.1978)

Zarząd
Andrzej Król - prezes
Andrzej Szewczuk - v-prezes
Andrzej Karpa - sekretarz
Iwona Król - skarbnik
Mirosław Lachowicz - pełnomocnik ds. akcji letniej
Jerzy Mikołajczyk - członek ds. szkolenia
Ryszard Szatan - członek ds. sprzętu
Barbara Bożym - członek ds. propagandy

Komisja Rewizyjna
Alina Dobrowolska - przewodnicząca
Grzegorz Dębowski - członek
Karol Kondrat - członek

W trakcie kadencji Karola Kondrata zastąpił Wiesław Wiśniewski

Referat weryfikacyjny KOT: Krzysztof Szuba i Jerzy Tarczewski



XI KADENCJA (28.11.1978 - 11.03.1980)

Zarząd
Andrzej Szewczuk - prezes
Andrzej Karpa - v-prezes
Jerzy Mikołajczyk - v-prezes ds. szkolenia
Regina Piersa - sekretarz i skarbnik
Adam Zadrożniak - pełnomocnik ds. akcji letniej krajowej
Mirosław Mazurek - pełnomocnik ds. akcji letniej zagranicznej
Barbara Bożym - członek ds. propagandy
Krzysztof Szuba - członek ds. sprzętu
Ryszard Szatan - członek ds. obchodów 10-lecia Klubu

W maju 1979 r. zrezygnował Andrzej Karpa i jego obowiązki przejął Ryszard Szatan. Do Zarządu dokooptowano Iwonę Piwońską, która objęła funkcję sekretarza. Regina Piersa w dalszym ciągu pełniła funkcję skarbnika.

Komisja Rewizyjna
Andrzej Król - przewodniczący
Barbara Zaremba - członek
Grzegorz Dębowski - członek

Referat weryfikacyjny KOT: Marek Wojciechowski



XII KADENCJA (11.03.1980 - 09.12.1980)

Zarząd
Iwona Piwońska - prezes
Adam Zadrożniak - v-prezes
Karol Kondrat - v-prezes ds. szkolenia
Małgorzata Sumińska (Mikołajczyk) - członek ds. propagandy
Krzysztof Szuba - członek ds. sprzętu
Adam Zakrzewski - pełnomocnik ds. akcji letniej

Komisja Rewizyjna
Ryszard Szatan - przewodniczący
Barbara Bożym - członek
Mirosław Mazurek



XIII KADENCJA (09.12.1980 - 18.01.1983)

Zarząd
Iwona Piwońska - prezes
Adam Zakrzewski - v-prezes i pełnomocnik ds. akcji letniej
Barbara Zaremba - członek ds. szkolenia
Małgorzata Mikołajczyk - członek ds. propagandy
Stefan Łubniewski - członek ds. sprzętu

Komisja Rewizyjna
Karol Kondrat - przewodniczący
Krzysztof Szuba - członek
Adam Zadrożniak - członek



XIV KADENCJA (18.01.1983 - 11.01.1984)

Zarząd
Krzysztof Szewczuk - prezes
Barbara Bożym-Wojciechowska - sekretarz
Stefan Łubniewski - skarbnik
Jerzy Radwański - członek ds. imprez
Lucyna Rogala - członek ds. propagandy
Piotr Strutyński - członek ds. szkolenia
Stanisław Wnuk - członek ds. sprzętu

W dniu 13.12.1983 r., w związku z rezygnacją Krzysztofa Szewczuka z funkcji prezesa zastąpił go na tym stanowisku Piotr Strutyński.

Komisja Rewizyjna
Andrzej Zaremba - przewodniczący
Iwona Piwońska - członek
Andrzej Szewczuk - członek



XV KADENCJA (11.01.1984 - 11.01.1985)

Zarząd
Piotr Strutyński - prezes
Grzegorz Zieliński - v-prezes
Justyna Maciążek - sekretarz
Grzegorz Jędrzejewski - skarbnik
Lucyna Rogala - członek ds. propagandy
Zbyszko Kaczyński - pełnomocnik ds. akcji letniej
Jan Tenerowicz - członek ds. szkolenia
Krzysztof Szewczuk - pełnomocnik ds. lokalu i kontaktów zewnętrznych
Paweł Jakubik - członek ds. imprez

W październiku 1984 r. Lucynę Rogala zastąpiła Danuta Antolak. Podczas kadencji Piotr Strutyński i Grzegorz Zieliński pełnili zamiennie funkcję prezesa i v-prezesa.

Komisja Rewizyjna
Andrzej Szewczuk - przewodniczący
Iwona Piwońska - członek
Andrzej Zaremba - członek



XVI KADENCJA (11.01.1985 - 11.12.1985)

Zarząd
Marek Sikorski - prezes
Paweł Jakubik - członek ds. szkolenia
Dorota Wójtowicz - sekretarz
Danuta Antolak - członek ds. reklamy
Michał Zieliński - skarbnik
Jarosław Dworecki - pełnomocnik ds. akcji letniej
Tomasz Wirth - członek ds. nowej wypożyczalni
Robert Borecki - członek ds. imprez
Paweł Wysocki - członek ds. wypożyczalni

Komisja Rewizyjna
Bogdan Wojciechowski - przewodniczący
Jolanta Wrzesień - członek
Małgorzata Mikołajczyk - członek

Referat Weryfikacyjny KOT: Krzysztof Szuba



XVII KADENCJA (11.12.1985 - 09.12.1986)

Zarząd
Marek Sikorski - prezes
Marek Kuzaka - członek ds. szkolenia
Robert Borecki - członek ds. imprez i pełnomocnik akcji letniej
Bogusława Szwarc - sekretarz i członek ds. reklamy
Marek Parysek - skarbnik i członek ds. reklamy
Jerzy Skorupko - członek ds. wypożyczalni sprzętu
Paweł Wysocki - członek ds. wypożyczalni sprzętu

Komisja Rewizyjna
Bogdan Wojciechowski - przewodniczący
Adam Zakrzewski - członek
Tomasz Wirth - członek

Referat Weryfikacyjny KOT: Krzysztof Szuba



XVIII KADENCJA (09.12.1986 - 08.12.1987)

Zarząd
Marek Kuzaka - prezes
Justyna Maciążek - sekretarz
Elżbieta Skwark - członek ds. reklamy
Marek Sikorski - członek ds. wypożyczalni
Jan Mizeracki - członek ds. wypożyczalni
Artur Sławiński - pełnomocnik ds. akcji letniej
Marek Parysek - członek ds. szkolenia

Komisja Rewizyjna
Robert Borecki - przewodniczący
Bogdan Wojciechowski - członek
Zbyszko Kaczyński - członek

Referat Weryfikacyjny KOT: Jerzy Skorupko



XIX KADENCJA (08.12.1987 - 06.12.1988)

Zarząd
Marek Kuzaka - prezes
Artur Sławiński - v-prezes
Joanna Hadło - sekretarz
Małgorzata Wojtatowicz - członek ds. reklamy
Danuta Antolak - członek ds. imprez
Marek Sikorski - członek ds. wypożyczalni i pełnomocnik akcji letniej
Grzegorz Jańczuk - członek ds. wypożyczalni

Komisja Rewizyjna
Tomasz Wirth - przewodniczący
Robert Borecki - członek
Tadeusz Józefowski - członek

Referat Weryfikacyjny KOT: Artur Sławiński



XX KADENCJA (06.12.1988 - 1989)

Zarząd
Jolanta Paszko - prezes
Marek Kuzaka - v-prezes i członek ds. szkolenia
Tadeusz Józefowski - sekretarz i członek ds. reklamy
Longin Fiedczak - pełnomocnik ds. akcji letniej
Irena Opalańska - skarbnik i członek ds. reklamy
Jacek Janulis - kierownik wypozyczalni
Witold Dębowski - członek ds. wypozyczalni

Komisja Rewizyjna
Anna Laszuk - przewodnicząca
Alek Lewandowski - członek
Tomasz Witrh - członek

Referat Weryfikacyjny KOT: Tadeusz Józefowski



UWAGA: Poszukujemy materiałów archiwalnych i informacji od członków "starego" Vagabundusa, które pozwoliłyby uzupełnić informacje nt. składu władz w okresie 1989-1994 oraz Referatu Weryfikacyjnego KOT w l. 1980-1985



Wygenerowano w sekund: 0.02
3,417,394 unikalne wizyty