Ostatnie fotografie

Imieniny

Dzisiaj jest
niedziela 26 Marca 2023.

Imieniny obchodzą:
Larysa, Emanuel, Teodor, Tymoteusz, Dora, Olga

Flash Zegar

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 5

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 185
-> Najnowszy użytkownik: Marek Pikiel

Sezon klubowy 2011

Sezon turystyczny 2011 r. okazał się dla „Vagabundusa” wyjątkowo udanym.
Sezon rowerowy zaczął się wycieczką Krzysztofa Jaronia 6 marca do Lasów Legionowskich i Nieporęckich, a zakończył się wycieczką Wiesława Całki do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego 20 grudnia. Trwał więc aż 10 miesięcy, czemu sprzyjała wyjątkowo ciepła jesień.
W sumie w r. 2011 „Vagabundus” zorganizował 44 jednodniowe wycieczki rowerowe po bliższych i dalszych okolicach Warszawy, 3 wycieczki dwudniowe (Rajd Świętokrzyski i okolice Białegostoku w maju, okolice Poznania w październiku), 5 wycieczek trzydniowych (Kotlina Kłodzka 1 i 2 w kwietniu i wrześniu, okolice Wąchocka w sierpniu, okolice Liwca we wrześniu i Jura Krakowsko-Częstochowska w listopadzie), 3 wycieczki czterodniowe (wokół Babiej Góry oraz Roztocze w czerwcu, Kaszuby-3 na przełomie lipca i sierpnia) oraz 2 imprezy wielodniowe, w tym tradycyjna wyprawa na przełomie kwietnia i maja (Góry Harzu) oraz sierpniowy obóz rowerowy Bałkany-3 po Serbii i Rumunii. W dziale "Galeria" można obejrzeć zdjęcia z większości tych imprez.
Oprócz wycieczek rowerowych „Vagabundus” zorganizował też 5 jednodniowych wycieczek pieszych w okolicach Warszawy (w lutym, listopadzie i grudniu) oraz 4-dniową wycieczkę krajoznawczą do Krakowa i Wieliczki (w początkach stycznia) oraz 1-dniową wycieczkę do Łodzi (w lutym). Rok kalendarzowy zakończyliśmy zimowiskiem w Potopach k/ Rutki Tartak na Suwalszczyźnie.
Frekwencja dopisywała: w wielu wycieczkach jednodniowych uczestniczyło powyżej 20 osób, a w imprezie "Pieczenie Ziemniaka" w Żabieńcu w dniu 23 października - 50 osób. Chętnych nie brakowało i na wycieczkach dwu- i wielodniowych: uczestniczyło w nich na ogół po kilkanaście osób.
Zarząd UKTR "Vagabundus"
Wygenerowano w sekund: 0.03
9,462,005 unikalne wizyty