|
Nawigacja
Strona Główna
Nowości na stronie
Kalendarz wydarzeń
Galeria
Vagabundus na You Tube
Historia Klubu
Odeszli na zawsze
Władze AKTKol PTTK "Vagabundus"
Władze UKTR PTTK "Vagabundus"
Najciekawsze imprezy AKTKol PTTK "Vagabundus"
Najciekawsze imprezy UKTR PTTK "Vagabundus"
Obchody 50-lecia Klubu
Sezon klubowy 2008
Sezon klubowy 2011
Sezon klubowy 2012
Sezon klubowy 2013
Sezon klubowy 2014
Sezon klubowy 2015
Sezon klubowy 2016
Sezon klubowy 2017
Sezon klubowy 2018
Sezon klubowy 2019
Sezon klubowy 2020
Sezon klubowy 2021
Sezon klubowy 2022
Sezon klubowy 2023
Sezon klubowy 2024
Sezon klubowy 2025
Oddział PTTK "Mazowsze"
Składki PTTK w r. 2026
Zasady organizacji i uczestnictwa w wycieczkach
Dekalog rowerzysty
Jak przygotować się do wycieczki?
Ciekawe miejsca w Internecie
Szukaj
Download
Oznaczenie stopnia trudności wycieczek
Ostatnie fotografie
Imieniny
Dzisiaj jest
sobota 6 Czerwca 2026.
Imieniny obchodzą:
Norbert, Laurenty, Dominika, Bogumia, Laura, Nora
sobota 6 Czerwca 2026.
Imieniny obchodzą:
Norbert, Laurenty, Dominika, Bogumia, Laura, Nora
Logowanie
Aktualnie online
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
Łącznie użytkowników: 185
:
20-21.06.2026
Zapraszamy na dwudniową weekendową wyprawę na Podlasie. Dystans dwóch dni , 80 km w porywie 120 jak wypadnie. Drogi w większości asfaltowe ale szutry mogą się zdarzyć.
Link
Wyjazd rozpocznie się 20 czerwca na dworcu Warszawa Zachodnia o godzinie 7:34 pociąg R2 19859. Można wsiąść na innych stacjach, należy jednak pamiętać, że spotykamy się w Sabince na peronie o godzinie 9:02.
Stamtąd ruszamy do kościoła w Hołubli podziwiać freski. Następnie odwiedzimy pałac w Korczewie i sprawdzimy jakość pałacowej Kuźni. Następnie udamy się nad Bug. Jeżeli pogoda, czas i rzeka pozwoli to przeprawimy się promem do Drohiczyna. Jeżeli nie - poszukamy pięknego noclegu nad Bugiem (Dominika już weryfikuje najpiękniejsze miejscówki).
Nocleg pod namiotem - koniecznie należy zabrać pełen sprzęt biwakowy.
W niedzielę pojedziemy do muzeum Ziemiaństwa w Dąbrowie, po czym skierujemy się na dworzec w Siedlcach. Powrót po godzinie 16:00.
Zgłoszenia uczestników przyjmują Ilona Krzymowska (mail: ijkrzymowska@gmail.com)
Na wyprawę zapraszają Ilona Krzymowska i Dominika Soszyńska mail: storczyk39@o2.pl
Link
Wyjazd rozpocznie się 20 czerwca na dworcu Warszawa Zachodnia o godzinie 7:34 pociąg R2 19859. Można wsiąść na innych stacjach, należy jednak pamiętać, że spotykamy się w Sabince na peronie o godzinie 9:02.
Stamtąd ruszamy do kościoła w Hołubli podziwiać freski. Następnie odwiedzimy pałac w Korczewie i sprawdzimy jakość pałacowej Kuźni. Następnie udamy się nad Bug. Jeżeli pogoda, czas i rzeka pozwoli to przeprawimy się promem do Drohiczyna. Jeżeli nie - poszukamy pięknego noclegu nad Bugiem (Dominika już weryfikuje najpiękniejsze miejscówki).
Nocleg pod namiotem - koniecznie należy zabrać pełen sprzęt biwakowy.
W niedzielę pojedziemy do muzeum Ziemiaństwa w Dąbrowie, po czym skierujemy się na dworzec w Siedlcach. Powrót po godzinie 16:00.
Zgłoszenia uczestników przyjmują Ilona Krzymowska (mail: ijkrzymowska@gmail.com)
Na wyprawę zapraszają Ilona Krzymowska i Dominika Soszyńska mail: storczyk39@o2.pl
