18.10.2025 (sobota)
Dodane przez Roman Bittner dnia 27-08-2025
Motonostalgia w Nieborowie
Treść rozszerzona
Nostalgiczna wycieczka jesienną porą

Nieuchronnie zawitała jesień zatem zapraszam do Muzeum Motonostalgii w Nieborowie.

Zabieram chętnych do muzeum motoryzacji. Odwiedziny mogą okazać się gratką nie tylko dla fanów i miłośników pojazdów silnikowych. Bilet normalny to 25 zł od osoby, ulgowy 20 zł.

Wyjazd pociągiem R119960/1 z Warszawy Wschodniej o godzinie 7:24, Warszawa Śródmieście 7:33, Warszawa Zachodnia 7:39. Spotykamy się na dworcu w Suchej Żyrardowskiej po odjeździe pociągu o godzinie 8:28.

Trasa wycieczki przebiegać będzie przez Bolimowski Park Krajobrazowy. Przebiega odcinkami po drogach szutrowych i gruntowych. Długość około 65 km.

W zależności od warunków atmosferycznych powrót ze stacji Skierniewice lub Sucha Żyrardowska. Przewidywany powrót w godzinach popołudniowych.

W pobliżu muzeum znajduje się restauracja dająca możliwość zjedzenia ciepłego posiłku.


Na wycieczkę zaprasza i prowadzi:
Ilona Krzymowska (e-mail: ijkrzymowska@gmail.com, tel. 602 86 76 28)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /home/dabrowski/sites/vagabundus.na7.pl/httpdocs/m/print.php:178 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/dabrowski/sites/vagabundus.na7.pl/httpdocs/m/print.php on line 178