Ostatnie fotografie

Imieniny

Dzisiaj jest
czwartek 30 Czerwca 2022.

Imieniny obchodzą:
Emilia, Lucyna, Rajmund, Arnold

Flash Zegar

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 182
-> Najnowszy użytkownik: Nestorowicz

Rejestracja, logowanie i korespondencja e-mailowa z Klubem

Witaj...

Jeżeli chcesz korzystać z naszego serwisu, wystarczy że zarejestrujesz się na naszej stronie. Wejdź na adres http://vagabundus.na7.pl/register.php i wypełnij formularz Rejestracji. Umożliwi Ci to otrzymywanie regularnych (cotygodniowych) komunikatów o imprezach turystycznych, organizowanych przez UKTR "Vagabundus"

W formularzu rejestracji, poza polami, oznaczonymi czerwonymi gwiazdkami jako obowiązkowe, należy podać datę urodzenia (w rubryce "Data urodzenia)", pełny adres korespondencyjny (w rubryce "Miejscowość") oraz imię i nazwisko (w rubryce "Podpis"). Nie wolno ukrywać adresu e-mail! Niespełnienie powyższych warunków może spowodować odmowę rejestracji.

UWAGA: Profil nie używany przez dwa lata ulega likwidacji!

Dodatkowo dodaj stronę do "Zaufanych witryn" w ustawieniach przeglądarki Internetowej i włącz obsługę plików cookies - ciasteczek. Analogicznie dodaj adres vagabundus@vagabundus.na7.pl do listy adresów zaufanych (tzw. biała lista), aby Twój serwer pocztowy nie traktował korespondencji, wysyłanej z tego adresu jako SPAM.

W razie jakichkolwiek problemów lub potrzeby uzyskania dodatkowej informacji o działalności Klubu i organizowanych przez nas imprezach pisz do nas na adres vagabundus[at]vagabundus.na7.pl W celach informacyjnych zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Wygenerowano w sekund: 0.03
8,305,855 unikalne wizyty