Ostatnie fotografie

Imieniny

Dzisiaj jest
poniedziałek 25 Styczenia 2021.

Imieniny obchodzą:
Elwira, Paweł, Miłosz, Tatiana

Flash Zegar

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 163
-> Najnowszy użytkownik: Katarzyna Krawczak

07.11.2020

W dniu dzisiejszym weszło w życie nowe Rozporządzenie RM w sprawie ograniczeń, związanych z pandemią COVID-19. W par. 6, ustanawiającym ograniczenia w działalności gospodarczej, społecznej, kulturalnej i sportowej, dodano ust. 13a o następującej treści:

"Do dnia 29 listopada 2020 r. ustanawia się zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających na biegach lub jeździe na rowerze, z wyjątkiem organizowanych przez polski związek sportowy lub pozostających w bezpośrednim związku z prawami wyłącznymi polskiego związku sportowego, o których mowa w art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie."

Przepis ten został następnie dwukrotnie przedłużony i obowiązuje do 17.01.2021 r.

W nowej sytuacji prawnej oraz w związku z szybko rozprzestrzeniającą się epidemią, stanowiącą poważne zagrożenie dla zdrowia i życia nas wszystkich, zdecydowaliśmy się na czasowe zawieszenie działalności wycieczkowej Klubu. O dalszym rozwoju sytuacji i naszych planach będziemy informować na stronie klubowej. Na stronie klubowej będziemy też kontynuować publikację zdjęć z letnich i jesiennych wycieczek rowerowych oraz materiałów historycznych.

Informujemy również, że planowane na listopad 2020 r. pokazy slajdów zostały odwołane przez Dom Kultury Śródmieście, w związku z zamknięciem placówek kulturalnych z powodu epidemii.

Życzymy wszystkim naszym członkom i sympatykom zdrowia i pozostajemy w nadziei, że uda nam się wznowić działalność Klubu w niedalekiej przyszłości.

Zarząd UKTR PTTK "Vagabundus"
MAPA
Wygenerowano w sekund: 0.02
6,212,411 unikalne wizyty