Ostatnie fotografie

Imieniny

Dzisiaj jest
sobota 18 Styczenia 2020.

Imieniny obchodzą:
Piotr, Małgorzata, Beatrycze

Flash Zegar

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 155
-> Najnowszy użytkownik: Andrzej

26.12.2019 - 05.01.2020

Tradycyjne zimowisko "Vagabundusa" w okresie świąteczno-noworocznym, w miejscowości uzdrowiskowej Kudowa -Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej, niedaleko Gór Stołowych.

Zakwaterowanie w Domu Zakonnym Misjonarzy Klaretynow, ul. Lubelska 3, 57-350 Kudowa -Zdrój (zob. www.kudowa.klaretyni.pl ) w pokojach 3- i 4- osobowych z łazienkami. Do dyspozycji kuchnia z jadalnią. Cena 1 noclegu od osoby 50 PLN

Program zimowiska przewiduje zwiedzanie Kudowy-Zdroju i atrakcji turystycznych regionu (łącznie z wycieczkami na teren pobliskich Czech) oraz spacery po okolicy i wycieczki w góry.

Dojazd transportem publicznym, tzn. autobusem lub pociągiem. Możliwy jest także dojazd transportem własnym: przy zgłoszeniu proszę o podanie informacji o wolnych miejscach w samochodzie.

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmuje drogą e-mailową organizatorka zimowiska do dnia 27.09.2019 r. Osoby zgłaszające się otrzymają wraz z potwierdzeniem uczestnictwa number konta bankowego, na który należy pilnie wpłacić zaliczkę w wysokości 50 PLN.

Prowadzi: Bożena Glińska (e-mail: bozena.glinska@wp.pl)
Wygenerowano w sekund: 0.02
4,876,166 unikalne wizyty