10.11.2024
Dodane przez prozwadowski dnia 03-11-2024
Mało znane i zapomniane miejsca w okolicach Grodziska Mazowieckiego
Treść rozszerzona
Wycieczka rowerowa na trasie Grodzisk Mazowiecki- Kozerki - Kuklówka Zarzeczna - Wężyk - Radonie - Książenice - Żółwin - Podkowa Leśna - Brwinów, ok. 40 km w większości po drogach asfaltowych o niewielkim natężeniu ruchu, będą też odcinki po drogach gruntowych.

W programie wycieczki, jeśli pogoda pozwoli planowane jest ognisko. Kiełbaski i inne produkty zabieramy samodzielnie.

Wyjazd poc. KM 19960 z W-wy Wsch. o 09:18, W-wy Śródm. o 09:27, W-wy Zach. o 09:34. Przyjazd do stacji Grodzisk Mazowiecki o 10:04. Zbiórka na peronie z Dworcem PKP po przyjeździe pociągu.

Powrót do Warszawy pociągiem KM ze Brwinowa w godzinach popołudniowych.

Prowadzi: Paweł Rozwadowski (e-mail: pawrozik@gmail.com)
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /httpdocs/m/print.php:178 Stack trace: #0 {main} thrown in /httpdocs/m/print.php on line 178